Jak pomáháme dětem

DSC00198.jpg

Dětství by mělo být krásným obdobím plným štěstí a radosti. Ne na každé dítě se však usměje štěstěna, a proto je naší povinností pomáhat všem znevýhodněným dětem, které mají handicap nebo se ocitly v nouzi. Pomáháme skrze vaše dobrá srdce, každý z vás může projevit svou šlechetnost a podpořit děti, které potřebují pomoci. Nenabízíme žádnou sbírku, ale smysluplnou akci, při níž pomůžete nejen potřebným dětem, ale navíc uděláte i něco pro sebe. Dorazte na náš „Charitativní běh pro Kuře„, který se uskuteční 26. května 2018. Celou akci zaštiťuje dlouhodobý sbírkový projekt „Pomozte dětem„, který je organizován ve spolupráci České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti.

 

 

 

Pojďme pomáhat společně

Hlavním cílem projektu, i naší akce, je pomoci zvyšovat kvalitu života znevýhodněných dětí jakýmkoli způsobem, podporovat jejich práva na život v rodině či náhradním rodinném prostředí a vytvářet stejné příležitosti pro děti všech věkových kategorií. Trasa běhu je směrována přes Letnou, která se nachází nedaleko centra Prahy. Začátek je stanoven na 20:40. Pro účastníky jsou připraveny dva okruhy. Jeden bude dlouhý 3 kilometry a ti zdatnější mohou zvolit delší okruh v délce 5 kilometrů. Na trase na vás budou čekat speciální zóny, na nichž si užijete zábavu. A to nejen malí účastníci, ale i ti velcí. Na místě budou i stánky s občerstvením, doprovodným zbožím a charitativními předměty. Během doprovodného programu vystoupí i celá řada celebrit.

Akce funguje na principu solidarity a dárcovství. Každý účastník přispěje částkou ve formě vstupného, které je v předprodeji 390 Kč, na místě 490 Kč. Cílem akce je vybrat co nejvíce peněz, které poputují právě do nadace. Tato akce je dokonalým spojením zdravého pohybu, skvělé zábavy a pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Setkáte se zde se zajímavými lidmi a odnesete si zážitek na celý život. Akce se můžete účastnit s celou rodinou i přáteli.

Translate »