Běh pro Kuře už má své generální partnery – BRIT a ECONOMIA, a.s.

S radostí oznamujeme, že generálním partnerem Běhu pro Kuře je prémiové krmivo pro domácí mazlíčky BRIT. Představujeme Vám také generálního mediálního partnera Economia, a.s. vydávající denníky Hospodářské noviny nebo Respekt a provozující největší zpravodajské weby Aktuálně.cz nebo Ihned.cz.

 

Generální partner

Společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Rodinná firma s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Roční objem výroby, 90 000 t krmiv zajišťuje ve třech moderních výrobních závodech v České republice.

Mezi nejoblíbenejší patří značky Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyváží do 66 zemí světa.

 

Generální mediální partner

Economia, a.s., je důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku. Economia provozuje úspěšné zpravodajské servery IHNED.cz a Aktuálně.cz, webový projekt Aktuálně.TV, mnoho tematických internetových titulů a freemailových portálů. Zároveň vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt a několik odborných titulů.

Tituly mediálního domu Economia se vyznačují vysokou kvalitou žurnalistiky, profesionálním zpracováním, exkluzivními zprávami a fundovanými analýzami. Naši novináři a fotografové patří k těm nejlepším v České republice, což dokládají výsledky odborných soutěží, ankety čtenářů i četná ocenění, která každoročně získávají.

Translate »